Opublikowano:

Drogie Wypopki, robię…

Drogie Wypopki, robię #rozdajo połączone trochę z #biznes

Do rozdania mam dwie porcje suszonej wołowiny, to znaczy: biorę trochę każdej i pakuję do paczuszki, po czym wysyłam do wygranych osób. Nie wiem ile będzie to gramowo, ale za darmo to uczciwa cena (paczkomat pokrywam również ja).

Tym samym chciałbym się trochę zareklamować, gdyby ktoś miał ochotę kupić trochę domowej suszonej wołowiny (beef jerky) to zapraszam na PW. Każda z odmian jest ostra, bo nie oszczędzałem na ostrych przyprawach. Mam następujące warianty smakowe:
1. Beef jerky klasyczne – jest to mięso marynowane w sosie sojowym wraz z różnego rodzaju przyprawami. Mięso zostało przygotowane w taki sposób, że nie jest całkowicie kruche, można czuć przyjemność z „żucia” przekąski.
2. Beef jerky miodowe – jest to mięso marynowane w sosie sojowym oraz miodzie wraz z dodatkiem różnego rodzaju przypraw. Mięso zostało przygotowane w taki sposób, że nie jest całkowicie kruche, można czuć przyjemność z „żucia” przekąski.
3. Beef jerky ostre – jest to mięso marynowane w sosie sojowym wraz z dodatkiem różnego rodzaju przypraw (w tym przyprawa nadająca mocną ostrość). Mięso wysuszone jest dość mocno, jest ono całkiem kruche.

Cena za 50 gram to 14 złotych plus wysyłka. Wołowinkę można pooglądać sobie tutaj: https://imgur.com/a/exxcKIT – wyniki losowania przedstawię w niedzielę koło godziny 12. W razie pytań zapraszam na PW. Generalnie świetny przysmak, sam zajadam się nim na okrągło – jego specyfika pozwala na szamanie przy różnego rodzaju czynnościach.

#mirkokoksy #beefjerky #gotujzwykopem #jedzenie #dieta #przekaska #gotowanie